NABÍDKA KROUŽKŮ A KURZŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2019/20

Pro děti a rodiny:

BABYJÓGA pro miminka od 6 týdnů do jednoho roku s Evou Musterovou Marvanovou  Tato setkání probíhají vždy v pátek od 11hod. Lekce trvá 45 minut, 60Kč za lekci. Místo konání: domeček naproti ZŠ Buttulova. Začínáme 4. října.

WALDORFSKÝ KLUB ELFÍCI, který je určen pro děti od jednoho roku. Právě zde mohou strávit čas v poklidu se svojí maminkou a dalšími kamarády. Společně si pohrát, zazpívat si a zatančit s Evou Musterovou Marvanovou. Lekce trvá 90 minut, 60 Kč. Místo konání: domeček naproti ZŠ Buttulova.  Začínáme 4. října.

HUDEBNÍ DÍLNA s Lucií Peškovou – pro děti od 3-4 let či od 5-6let. Propojení hry, rytmu, pohybu, zpívání a seznamování se s hudebními nástroji i vážnou hudbou. Lekce trvá 45 minut. 50 Kč za lekci. Místo konání: domeček naproti ZŠ Buttulova. 

ČÍTÁNKY s Lucií Peškovou – pro děti 5-6let. Setkání probíhají v dětském oddělení knihovny každou druhou středu v měsíci. Lekce trvá 60 minut. 50 Kč za lekci

UMĚLECKÁ PŘÍPRAVKA ZUŠ – roční kontinuální setkání jsou určená předškoláčkům. Klub Šalamounek na tomto projektu spolupracuje s pedagogy ze ZUŠ Chotěboř. Skupina dětí se bude setkávat jednou za 14dnů střídavě s různými uměleckými obory: výtvarným, tanečním, literárně-dramatickým a hrou na hudební nástroje. Lekce trvá 45 minut, 850 Kč za pololetí za dítě.

TÁTODÍLNA s Ivanem – předávání tatínkovských dovedností svým ratolestem. „Děláme to, co nás jako kluky bavilo a mohlo by bavit i naše děti.“ Setkání, kam je maminkám vstup zakázán,proběhnou vždy poslední čtvrtek v měsíci, začínáme říjnem. 50Kč za dítě.

TED´S CLUB – hravá angličtina pro děti předškolního i školního věku s Dášou C. Hájkovou. Na tyto lekce budou předběžně přijaty děti, které kurz navštěvovaly v minulém roce.

DIVADLO HROU s Bárou Polívkovou pro děti od 1. – 5. třídy.  Interaktivní a hravé setkávání s hereckými technikami a metodami dramatické výchovy. Každé setkání začínáme zábavnými rozcvičkami, honičkami a hrami. Pokračujeme hereckými etudami a nácvikem zajímavých vystoupení pro širší veřejnost. Na tento kroužek mohou plynule navazovat vyšší ročníky LDO při ZUŠ v Chotěboři. Informační schůzka 26. září od 15:30, Místo konání: domeček naproti ZŠ Buttulova.

TERÉNKY s Ivanem Vrbou. Technika jízdy v terénu za každého počasí – šlapání, tlumení nerovností, brzdění, řazení převodů, průjezd zatáčkou, jízda z kopce, překonávání překážek, skoky, nácvik pádů.Hledání a budování lesních stezek a terénních nerovností – skokánků (singletracků).Vede diplomovaný A trenér cyklistiky a bývalý BMX závodník Ivan Vrba. Pro děti od 6 let. Lekce trvá 120min. každý týden. 1500 Kč za pololetí. Informační schůzka – 30. září v 16hod. místo – konec ulice Železnohorská – u křížku. KOLO S SEBOU!

VAŘEČKA s Pavlušou. Setkání pro děti od 6 let. Tito mladí kuchaři budou mít příležitost naučit se připravovat jednoduché a chutné pokrmy. Setkání probíhají v kuchyňce ZŠ Buttulova každý týden, Lekce trvá 60 minut.

 

PRO DOSPĚLÉ:

ŽENY V PROPOJENÍ S AJŠOU ALENOU JOUKLOVOU – sdílení, tanec, zpět, rituály a léčení všeho, co přijde.. Každou lichou středu od 18:30-20:30, Coop club HB Chotěboř, začínáme 11. 9. 2019. Vstup 190 Kč.

TANČÍM V RYTMU SVÉHO TĚLA S AJŠOU ALENOU JOUKLOVOU – tanec, ve kterém se rozproudí energie v těle. Pro muže i ženy každého věku.  Každou sudou středu od 18:30-20:30, Coop club HB Chotěboř, začínáme 18. 9. 2019, Vstup 190 Kč.

Dále se můžete těšit na PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY, SLAVNOSTI a VÝLETY.

Komentáře