„Na kafíčko ON-LINE“

V této době, kdy se nedoporučuje sdružování více osob, je pro lidi v seniorském věku náročné udržovat sociální kontakty. A přitom člověk je tvor společenský…

Proto bychom Vám všem rádi nabídli možnost, jak neztratit kontakt s lidmi ani veselou mysl.

A co jsme pro Vás přichystali:

V rámci projektu “Sousedé plus” zajišťujeme „Na kafíčko ON-LINE“ – diskuze nebo setkávání zaměřená tematicky na různá témata (Vnoučata a jak na ně, Zdravý životní styl, Čtenářská inspirace, Já umím to a ty zas tohle…) nebo jen tak na běžné popovídání si. Vítaný je kdokoli. A to každý pátek od 17:00 hod.

A až to situace dovolí, vrátíme se znovu k osobnímu setkávání v rámci projektu Sousedé plus (posezení, tancování, vzájemná výměna “aktivit”).

Zaujala Vás naše nabídka? Máte přístup na internet a počítač s mikrofonem a nejlépe i s kamerou? Chcete, abychom se s Vámi sešli a pomohli Vám na počítači se vším potřebným tak, abyste se mohli takto „vídat?”

Ozvěte se nám:

1. buď na e-mail: skritek.salamounek@email.cz;

2. nemáte-li e-mail, tak zavolejte na tel. 775 386 972 (Jitka Vrbová);

3. víte-li o dalších lidech, kterým by tato nabídka mohla přijít vhod, dejte vědět jim, nebo nám na ně předejte kontakt.

Potřebujeme vědět, že máte počítač (s mikrofonem) nebo mobil připojený na internet, protože v tom případě už můžeme přijít (za dodržení všech koronavirových pravidel) a pomoci Vám vše zařídit tak, abyste se mohli on-line setkávat.

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi!

S pozdravem za Klub Šalamounek Chotěboř: Jitka Vrbová, Bára Polívková a Pavel Kučera

                                                        

Aktivity probíhají v rámci projektu s názvem:

Podpora návratu znevýhodněných osob (osob pečujících o malé děti, znevýhodněných věkem a samoživitelů), číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0007745. Projekt je financovaný Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Komentáře