CO SI PRO VÁS PŘIPRAVIL ŠALAMOUNEK V LISTOPADU?

Se začátkem listopadu bychom Vás chtěli upozornit na akce a setkání, které jsou i pro Vás v Šalamounku naplánované.

Pustili jsme se do spolupráce s fotografkou Blankou Musterovou, která fotí svatby, školy a školky… a která by v pondělí 6. listopadu vyfotila i Vás a vaší rodinu v podzimní atmosféře. Doufáme, že bude dobré počasí a fotit se bude venku. Je nutné se nahlásit předem. (Více info v programu v příloze)

Také upozorňujeme, že včerejší Muzikohraní pro děti od 2-6 let s Renatou Piklovou je přesunuto na příští středu,
tj. 8. listopadu. Čas a místo zůstává. Prosím, nahlaste se předem. Díky..

Na pátek 10. listopadu je naplánovaná Martinská slavnost (od 17:30 na Šalamounčí zahradě). Lucerničky na toto setkání si můžete vlastnoručně vytvořit na dopoledních dílničkách. Ty či jiné si poté na slavnost donést, na začátku ale zhaslé. Plamínek do nich dostane každý až během „programu“. Chceme Vás také poprosit, buďte na této slavnosti opatrní jak na svá dítka, tak na jejich chování. Pokud se zadaří, přijede živý koník a bujaré chování vašich dětí s lucerničkami v ruce by ho mohlo rozrušit. Dbejte, prosím, ať jste všichni od koníka v dostatečné vzdálenosti. Děkujeme.

A pokud Vás tvoření baví, přijďte i na další chystané dílničky. Třeba na výrobu textilníh šperku ze „špagátů“ s Petrou Polívkovou, které mohou být dárkem pod stromeček pro vaše blízké či vánočních průsvitů s Evou Musterovou Marvanovou, které ve vašich domovech mohou navodit příjemnou atmosféru.

A na konec, ještě jednou připomínáme Zdravotní cvičení pro ženy s Veronikou Kutlvašrovou.. první místa se již pomalu plní, tak pokud i vy máte chuť, neváhejte apřihlaste se! Určitě to bude stát za to!

Komentáře