BŘEZEN, ZA KAMNA VLEZEM..

Ve středu 7. 3. od 15:30 je MUZIKOHRANÍ s Renatou Piklovou v podkroví ZŠ Buttulova. Jistě s tím již počítáte a zájemci se nahlásili předem na tel. čísle: 724136247. Děkujeme za to!

Příští středu, tj. 14. 3 od 16 v Zastávce194 je další setkání KUCHTÍKOVI VAŘEČKY s Kristýnou Kvačkovou. Tentokrát je na programu tvoření sladké chalvy a jarního překvapení. Také oceníme, pokud se předem nahlásíte na tel. č. 733798801. Příspěvek 80kč – na suroviny. Hotové pochutiny si děti snědí na místě či odnesou domů.

VYNÁŠENÍ MORENY – sraz na Smrtnou neděli 18.3. v odpoledních hodinách na louce u Horního mlýna. Právě tam ozdobíme Moranu, kdo bude chtít, bude si moci vyrobit svojí smrtku. S velkou společnou Moranou se poté průvodem vydáme k řece, kde jí symbolicky odevzdáme vodě. Poté si ozdobíme líto (větvičku) – symbol života a jara, barevnými fáborky a zasadíme semínko do květináčku.
Příspěvek 50 Kč.
S sebou: květináček, lopatku, pokud máte – makovici.

Ve čtvrtek 22.3. od 20hod. v Zastávce se můžete sejít na jarní dílničce – budou se tvořit PAPÍROVÉ PRŮSVITY. Vrstvením papírů vzniknout originální jarní dekorace do oken.
Je nutné se přihlásit do středy 21. 3. na mail:skritek.salamounek@email.cz
Cena: 50kč /dle spotřebovaného materiálu/.

Komentáře