ŠITÍ BF BOT

Ušijte sobě nebo svým blízkým originální kožené balerínky, polobotky, nazouváky nebo dětské capáčky.

Boty budete mít nejpozději za tři večery hotové.

Příjemně prožitý čas s popovídáním, a přitom vytvoříte úžasné kožené botky na míru. Budou originální a vyzdobené tak, jak vy sami popustíte uzdu své fantazii. Nečekejte však klasické ševcovsky ušité boty. Jde o šití bot cele v ruce, na míru, ne na kopytu, odnesete si boty s tenkou podrážkou, bez podpatku – pohodlné na nohu, ale pro ty, kdo nechodí v barefoot botách možná nezvyklé (široká špička, tenká podrážka…).

Každé úterý od 17:00 (přijít můžete kdykoli 17:00 do 19:30, šijeme dle zájmu cca do 22:00) v Chotěboři na náměstí v Kohoutově domě č.p. 194 (vchod z uličky Buttulova).

Cenu platíte za ušité boty: 1600 Kč za boty pro dospělé, 1450 Kč za dětské a 600 Kč za capáčky pro nejmenší. V ceně materiál, pomůcky, lektorné i pronájem prostor. Třetí a další boty už se slevou 200 Kč.

Napište e-mail, abych věděla, kolik se nás sejde: skritek.salamounek@email.cz

Šitím bude provázet Jitka Vrbová: „Já už v jiných botách nechodím (kromě zimy, kdy občas nějaké široké jiné vezmu na milost) a dětem šiju již 2 roky také tyto. Byla jsem na kurzu Veroniky Mocové – :-) a podle jejího úžasného kurzu tvořím. Na šití se zde společně jednou týdně scházíme již dva roky.“ 

A víte o někom, komu byste takové tvoření chtěli darovat třeba k narozeninám? Zakupte mu Dárkový poukaz.